ذینفع بیمارستان پارس                                                  پنجشنبه 28 بهمن1389 ساعت: 19:44

۱-صنا یع نظامی باقر آباد2-امور رفاهی کارکنان وزارت کشاورزی3-معاونت اجرایی دفتر ریاست جمهوری-4تعاونی مسکن دیوان محاسبات5-معا ونت امور واحدهای تولیدی کشت و صنعت هاوزارت کشاورزی6-تعاونی مسکن باشگاه استقلال7-سازمان مرکزی تعاون کشور -8بیمار ستان وزارت کشاورزی 9- دیوانعالی کشور تعاونی مسکن خانه ها(کارکنان اداره کل منابع طبیعی-10- تعاونی مسکن سازمان جهاد سازندگی استان تهران 11-شرکت مهاب قدس -12شرکت تعاونی مسکن بنگاه توسعه ماشین آلات کشاورزی 13- شرکت تعاونی مسکن مرکز آموزش مدیریت دولتی 14- شرکت تعاونی مسکن پست و تلگراف و تلفن 15- شرکت تعاونی مسکن امور اداری و استخدامی تعاونی ایثارگران وزارت کشاورزی16-شرکت تعاونی مسکن وزارت کشاورزی17-شرکت تعاونی مسکن اعضا’مرکزی تعاونی روستایی18-شرکت تعاونی واحد پشتی بانی تعاونی های مرکز گسترش19 - کارکنان ادارات کشاورزی منابع طبیعی قم 20- تعاونی مسکن بیمارستان پارس 21- شرکت تعاون موسسه تحقیقات 22-سازمان جنگلها و مراتع کشور 23-شرکت تعاونی مسکن نیروی هوایی24-شرکت تعاونی مسکن هواپیمایی خدمات ویژه25-شرکت تعاونی مسکن شماره 2 سازمان جنگلها و مراتع کشور 26-شرکت تعاونی مسکن وزارت جهاد سازند گی27-شرکت تعاونی مسکن آموزش و پرورش منطقه 28-ادارات کشاورزی و جنگلداری ودامپزشکی29-سازمان ثبت اسناد واملاک کشور30-شرکت تعاونی مسکن اعتبار جهاد سازندگی31-دیوان عدالت اداری32-سازمان برنامه و بودجه-سازمان امور اداری و استخدامی کشور33محافظین ریاست محترم مجلس شورا34 -وزارت تعاون-35شرکت تعاونی مسکن منابع طبیعی کرج36-شرکت تعاونی مسکن معاونت امور دام وزارت جهاد 37تعاونی مسکن شهید عباسپور38-شرکت تعاونی مسکن ادارات جنگلداری و کشاورزی کرج-39شرکت تعاونی مسکن کارکنان کارخانجات کرج- 40امور قراردادهااین تعاونیها زمین از منابع طبیعی واگذار شده است لیست تعاونی هایی که در سال 78 ملزم به انجام و اجرای بند ج تبصره 46 قانون بودجه سال 78 شده اند

"با تشکر از اطلاعاتی که عضو فعال در اختیار ما گذاشتند."

خوب دوستان و اعضای گرامی آیا اگر قبول کنیم که از زمان واگذاری این زمینها هیچگونه ساخت و سازی در هیچکدام از آنها صورت نگرفته است(علی رغم پیگیریهای فراوان از سوی اشخاص و تعاونیها)به این سیاست شوم دستگاه دولتی نمیرسید که یک زمانی مردم در همچین مناطقی دست به ساخت و سازهای غیر قانونی میزده اند و برای جلوگیری از این ساخت و سازها تنها راه موثر چه میتواند باشد؟! شما چه فکر میکنید؟!

واگذاری زمین به همین افراد و اجازه ساخت قانونی به آنها ندادن!

خیلی سیاست شومی است. فکر کنید وقتی این کار اتفاق بیافتد همین مردم خودشان جلوی خودشان را میگیرند و از این زمینها به نوعی پاسداری و صیانت میکنند (که ساخت و سازی صورت نگیرد) و شهرداری هم تا بوق سگ به آنها پروانه ساخت نمیدهد. بدین صورت همه چیز مرتب و آنها به اهداف خود به راحتی رسیده اند! حالا شما بدوید و دنبال چیزی باشید که نه شدنش ۱۶ سال پیش تصمیم گیری شده است! 

 

+ نوشته شده در  شنبه سی ام بهمن ۱۳۸۹ساعت ۱۱:۵۳ قبل از ظهر  توسط مدیر وبلاگ  | 

اگر کسی از اعضا اطلاعی دارد خواهشمندیم به این پرسش پاسخ دهد. در تهران از این دست زمینهای واگذاری چقدر و در کدام مناطق وجود دارد؟

جواب شما گره‏گشای راه

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هفتم بهمن ۱۳۸۹ساعت ۱۹:۴۹ بعد از ظهر  توسط مدیر وبلاگ  | 

 

۲۰۰ متر مرادآباد، ۱۳میلیون تومان.

تلفن تماس: ۰۹۱۳۲۳۹۴۹۵۹

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و ششم بهمن ۱۳۸۹ساعت ۱۴:۳۳ بعد از ظهر  توسط مدیر وبلاگ  | 

 

دو صد گفته چون نیم کردار نیست ولی ...

حرف ها و حدیث های زیادی در طول حداقل یکی دو سال گذشته رد و بدل شد. فرض میکنیم نامه های زیادی رد و بدل شد و تلاشهای زیادی هم انجام گرفت آیا ادامه این راه کاری عقلانی است؟ چه کسانی خواستار ادامه هستند و چه سودی میتوانند از ادامه این ماجرا ببرند؟ این خود اولین سوال پیش روی ماست. دوم اینکه آیا گرفتن مجوز برای تجم ع راه بدی است؟ وقتی مجوز میدهند یعنی اینکه کار رسمی است و انها هم قبول کرده اند آیا غیر از این است؟ چه کسانی از گرفتن این مجوز زیان میبینند؟ این دومین سوال پیش روی ماست. سوم اگر واقعا قانونی برای عدم ساخت در ارتفاعات بالای ۱۸۰۰ متر وجود دارد آیا ما با سماجت خود برابر آنها ایستاده ایم که به قول ما قانون گریز هستند یا اینکه مقابل خود قانون؟ چه کسی پاسخ گوی این سوال است؟ چهارم چرا دکتر سعی بر انجام کار خود دارد؟ چرا به جای آن نظرسنجی بی مورد در این مورد که چه کسانی موافقند با طرفهای مقابل راه بیایم و تکلیف خود را روشن کنیم نظر سنجی نشد؟ شما واقعاً فکر میکنید اگر قرار باشد در محل آن زمینها ساخت و سازی صورت نگیرد آیا با وبلاگ بازیهای ما امکان صورت پذیرفتن پیدا میکند؟ آیا وقتش نرسیده دندان جهل و طمع را متفکرانه بکنیم و هزینه بیشتر از این نپردازیم؟

نظر (سنجی) یادتون نرود.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و پنجم بهمن ۱۳۸۹ساعت ۱۹:۲۹ بعد از ظهر  توسط مدیر وبلاگ  | 

امیدواریم ارتباط ما با سایت باقی بماند.

"معنای وکالت،توقعات و هزینه ها:بر مبنای وکالتنامه ای که از اعضا گرفته ایم و البته اغلب ذینفعان محترم به آن تن نداده اند،شرکت کاشانه موظف به پیگیری امور اداری مربوط به دو زمین مذکور بوده است.در این چند سال اخیر ما هزاران ساعت از وقت خود را برای این کار مصرف کرده ایم و هیچ اداره ای را استثنا نکردیم.دیگر وظیفه ما شفافیت در اطلاع رسانی بوده که با تاسیس این سایت و برگزاری گهگاه مجمع یا جلسات گروهی مثل برنامه پیاده روی اخیر به این کار اقدام کرده ایم.در عین حال شماره تلفنهای شخصی خود را در این سایت به اطلاع همگان رسانده ایم و روزی نیست که تلفنهای اعضای هیئت مدیره زنگ نخورد و مجبور نشویم به سوالات شما عزیزان پاسخ دهیم.ما به این توفیق مجاهدت که خدا نصیبمان کرده افتخار کرده و می کنیم ."

به به، مدعی کهنه کار زیرکانه از لابه لای موج ذینفعان لایی زده و از بس گفته است گوشش پرشده! خدا توفیق مجاهدت را بر شما اعطا نماید، خوب الان بهتر راه خود را ادامه میدهید چون عمال محرم خانی و امثالهم دیگر وجود ندارند تا از آنها بترسید! راستی چرا از این دست افراد اینقدر میترسید و از اعضای طلبکار نمیترسید؟

هه هه، خدا محرم خانی را بیامرزد ما که نمیدانیم کیست و کجا! ولی خوب ازش میترسید

ها ها سال گذشته با خبرنگاری فارس مصاحبه داشتند و ... واقعا شما نمیدانید که فارس دست خودشان است؟!

وای دکتر شما دغدغه دارید اما برای چه کسی؟ چقدر زود دغدغه شما مرتفع شد!

راستی از نتیجه نظر سنجیتان چه خبر؟ هه هه

سلام و درود خدا بر احقاق کنندگان حق، سلام و درود خدا بر راهیان راه عدالت، سلام و درود خدا بر آنان که انقلاب را دکان تجارت خود قرار ندادند، سلام و درود خدا بر مستضعفین عالم، سلام و درود خدا بر شجاعان راه عدالت، آنانی که حتی با زور خصم، سلاح بر زمین نمیگذارند

 

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و چهارم بهمن ۱۳۸۹ساعت ۱۳:۳۴ بعد از ظهر  توسط مدیر وبلاگ  | 

در ادامه همکاری با وبلاگ زیتون میخوانیم
 
نویسنده: مالک

سلام به تمام وجدان های بیدار و تمام انسانهای واقعی. من یک زن 60ساله هستم و شوهر بنده نزدیک 70 سال سن دارد، در یک خانه اجاره ای زندگی میکنیم، صاحبخانه حکم تخلیه گرفته و در این شب عیدی جلوی عروس و داماد آبرویمان در خطر است. شما را به هرچه که ایمان دارید اگر مجوز این زمینها را در دست دارید اعلام نمایید فکر میکنم خیلی ها مشکلی مانند من داشته باشند برای یکبار هم که شده حرف راست و قاطع بزنید خواهش میکنم .

فکر میکنید چند عضو پیر و جوان وضع شبیه این داشته باشه؟

و با اجازه از نویسنده این متن 

 

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و چهارم بهمن ۱۳۸۹ساعت ۸:۵۹ قبل از ظهر  توسط مدیر وبلاگ  | 

 

نزدیکی های سال جدید دکتر و برو بچ آماده مهیای لوازم و ادوات مورد نیاز سفر نوروزیشان هستند.  خوب میدانیم نوشتن بیفایده است چرا که احتمالا یکی دو روز دیگه دکتر از همین دنیای تکنولوژی و ارتباطات عصر جدید استفاده میکند و از آن سوی مرزها (البته این عبارت را باید خودتون روش یکم فک کنید) درینگ یه تماس با شرکت خدمات سایت میگیرد و میگوید بابا چیکار دارید میکنید ما پول نداریم پهنای باند بیشتر بخریم (در همین حال نیز کیف دکتر کوک و کاملاً کیفور هستند) اگه ممکنه توروخدا یه کاری کنید سایت اعضای بینفع در زمینهای سوهانک-مراداباد یه طوری خونده بشه.(و دکتر همینطور با لپ تاپ سونی خود اف ۵ را میزند و کیف میکند). از طرفی در آنسوتر مرزها درینگ تماسی با اپراتور سایت برقرار میکند و میگوید امروز وقتشه، یه کم کلتو به کار بنداز یا سرچی بکن ببین میتونی داستانرو ادامه بدی. خوب به حمدالله ما وبلاگمون همیشه بالا میاد نگرانی دوستان رو پایین میاره. همینجا از اعضای فعال و پیگیر تقاضا داریم در آن موقع بیجهت با دکتر تماس نگیرند و سوالی نداشته باشند که خوب دکترها راست میگویند اگه در همچین موقعیتی با شما تماس کاری گرفته شود خونتان به جوش نمیاید و طرف را با چهارتا چارواداری دکش نمیکنید؟ لهاذا رعایت فرمایید.

سال جدید پیشاپیش بر همه شما مبارک و یادتون نره پیش فروش بلیط های شرکت رجا  شروع شده.

ادامه تراژدی را به زودی خواهید خواند

+ نوشته شده در  جمعه بیست و دوم بهمن ۱۳۸۹ساعت ۲۲:۹ بعد از ظهر  توسط مدیر وبلاگ  | 

 

اول از همه یه تبریک واسه برقراری ارتباط در عصر ارتباطات

این مقال روی صحبتش با مخلصین باالحقی مثل آقای نخودی و اغیار(ببخشید غیره...) میباشد. خوب عزیزان شما از نزدیک خودتون! و از دور ذهن و دل و قلبتون حوادث‏رو رصد میکنه و نگرونه، درسته؟ خوب این اسامی خنده دار چیه که رو خودتون میذارین و از درج نام گرامیترون خود ابا میورزید؟ بهتر نیست مثل مردای دیگه که سالی یه دفعه نظر میدن! و همون یه دفعه هم اسم و رسم خودشونو میذارن، عمل کنین؟ راستش هر چی فکر میشه دیده میشه همه پشتشونو بهم کردن و دارن راه میرن، نه؟ خوب چرا اینطوری باید باشه؟ بهتر نیست همه، همه و همه جمع بشیم و این بیکفایتی مسئولین (به قول دکتر) را باهاش برخورد داشته باشیم و یا حتی ببینیم؟

 

 

+ نوشته شده در  یکشنبه هفدهم بهمن ۱۳۸۹ساعت ۱۸:۴۸ بعد از ظهر  توسط مدیر وبلاگ  | 

 

نویسنده: بلندی
یکشنبه 17 بهمن1389 ساعت: 8:55                                                                                      
مهدوی خر کیه؟
مهدوی کوچکترین نقشی تو گرفتن این نامه ها و دستورات نداشته و تمام تلاششم داره می کنه (جفتک میندازه) تا نامه به دست اعضا نرسه همین آقا که میفرمایید قراره دفتر تعاونی و ماشین ها رو بفروشه تو همین 10 روزه 8 قباره از زمینهای سرخه حصارو معامله کرده کشیده بالا
کجای کارید بندگان خدا شتر رو با بارش داره می بره شما دنبال........
هه هه...
 
با اجازه از آقای بلندی و ممنون از همکاری وبلاگ زیتون
با اندکی دخل و تصرف
+ نوشته شده در  یکشنبه هفدهم بهمن ۱۳۸۹ساعت ۹:۳۲ قبل از ظهر  توسط مدیر وبلاگ  | 

 

سلام خدمت آقای...

زیاد ناراحت نشین و ما رو ببخشید که خواستیم رایگان یه وبلاگ ناچیز به شما عرضه داریم، یه جور دیگه هم میشه نتیجه گرفت

شما که اینقد پول دارید پول وکالت اون عزیزانی که مایل نیستند همراه شما باشند بهشون برگردونید یا اینکه اگه غیر از اینه در رجوع به ما، ما پولشونو بهشون بدیم چون ما اهل همکاری هستیم مثل شما

حق انتخاب با شماست...

+ نوشته شده در  یکشنبه هفدهم بهمن ۱۳۸۹ساعت ۹:۱۹ قبل از ظهر  توسط مدیر وبلاگ  | 

مطالب قدیمی‌تر